«112 Украина»

У Харкові пізно ввечері вчора, 4 грудня, в перебігу декількох годин відбувалося протистояння між народним депутатом Анатолієм Денисенком і слідчими Генпрокуратури, йдеться в сюжеті ефірі «112 Україна«.

Слідчі намагалися провести обшук у будинку відомого харківського підприємця Олександра Лобановського. Денисенко намагався цьому перешкодити, кажучи, що для обшуку немає достатніх підстав.

Ворота будинку Лобановського були заблоковані машинами КАМАЗ. Один з автомобілів правоохоронці відтягли.

Анатолій Денисенко заявив, що на нього накинулися озброєні люди, які завдали йому пошкодження. Він сказав, що був змушений через них простояти дві години на вулиці в літніх туфлях. «Заблокували ногу і руку між хвірткою і парканом», — сказав він.

Адвокат Лобановського Олексій Писаковский важко сказати, у чому підозрюють його клієнта. «Судячи з документів, які були надані це справи пов’язані з Майданом, але до тих трагічних подій, які там були», — сказав він.

Представники прокуратури не стали коментувати, чим саме підозрюють Лобановського, зазначивши лише, що діяли в рамках закону, на підставі постанови суду.

«Особа, яка представилася народним депутатом Анатолієм Денисенком, здійснювала по відношенню до слідчих незаконні дії», — сказав слідчий генпрокуратури Віталій Дергунов.