Кабінет міністрів запропонував Верховній Раді скасувати трудові книжки, змінивши порядок обліку трудової діяльності співробітників, передає Інтерфакс-Україна.

Про це йдеться у відповідному законопроекті №3507 Мінекономіки.

Законопроект передбачає внесення змін до Кодексу законів про працю — норма про трудову книжку вилучається, замість цього вводиться норма, згідно якої облік трудової діяльності співробітника здійснюється в електронній формі в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Порядок ведення обліку трудової діяльності співробітників в електронній формі буде встановлювати Кабмін.

Зміни до закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» передбачають розширення списку даних про співробітника, що вносяться до реєстру.

Зокрема, до персональної облікової картки вносяться додатково: унікальний номер електронної персональної облікової картки застрахованої особи; серія та номер паспорта; місце реєстрації; місце отримання пенсій; відомості про членів сім’ї, які перебувають на утриманні застрахованої особи, та її дітей.

У частину картки, яка відображає інформацію, необхідну для обчислення та призначення страхових виплат, вносяться додатково: сума виплат (доходу), з якої сплачено страхові внески за відповідний місяць; період трудових відносин; сума періодів страхового стажу; відомості про трудових відносинах (прийняття на роботу, присвоєння розряду, переведення на іншу роботу, звільнення).

Також, кількість відпрацьованих календарних днів за відповідний місяць; освіта; професія; назва посади із зазначенням структурного підрозділу; інформація про основне місце роботи; відомості про добровільну сплату єдиного внеску за договором про добровільну участь; інформація про судимість (якщо вона не погашена); інформація про отриманий трудовому стажі.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус заявляв, що система трудових книжок суперечить європейській практиці і ускладнює роботу кадровим службам підприємств.

Джерело: Інтерфакс-Україна  26 листопада, 2015 — 12:46

ЛОГО-ПОЗИТИВ

О нас

О насПолитическая аналитика,
частный сыск,
журналистика, PR,
военная разведка,
новости науки.

Видео

 • О Харькове
  О Харькове

  Это – всё, или почти всё, что я хотел сказать о Харькове… Смотреть...

 • Территория без фашизма
  Территория без фашизма

  Поводом для создания этой серии программ стала попытка установить в Харькове мемориальную табличку украинскому филологу, доносчику НКВД, коллаборационисту (в период оккупации СССР – Немецко-фашистской Германией), антисоветчику – Юрию Шевелеву. В процессе работы над темой, сам материал заставил говорить не столько о Шевелеве, сколько о настоящих героях Харькова: узниках концлагерей, выдающейся Смотреть...

 • Триллер Майдан
  Триллер Майдан

  Киевский «майдан» 2013 года. Кто, на самом деле, стоял за теми трагическими событиями? Как и зачем нагнеталась ситуация в стране? Авторы фильма, на момент его создания, еще не знали, чем всё закончится. Но, предвидели… Смотреть...

Облако меток

Архив

Октябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Реклама

 

 

Мои контакты

Напишите письмо на e-mail:
site_igorperminov@ukr.net
Или заполните форму связи
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика

Поддержка проекта WebMonye

Поддержка проекта Яндекс.Деньги

Последние коментарии